Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Türkiye’de Güvenlik Sorunu” Haberleri Yunanistan Turizmine Yaradı

01 Haziran, 2017 | 16:44
Yunan Adaları

Yunan Adaları

 

Yunanistan’da Bu Yıl Turizm Patlaması Bekleniyor, Bunun En Büyük Nedeni “Türkiye’de Güvenlik Sorunu Var” Haberlerinin Avrupa’da Yapılması Oldu

2017’nin İlk aylarında ve 2016 yılında Avrupa Basınında çıkan ” Türkiye’de Güvenlik Sorunu Var” şeklindeki haberler, tatilcilerin tercihlerini başka ülkelere yönlendirmesine neden oldu. Almanya, Fransa, Belçika gibi ülkelerde yaşayan ve normalde Türkiye’yi tercih edenler, bu yıl diğer ülkelere yöneldiler.

Son yapılan araştırmalara göre, bu alana Yunanistan’a büyük bir ilgi var. Yunan Adaları bu yıl adeta tatilci akınına uğrayacak. Uzmanlara göre borç batağındaki Yunanistan yeni bir turizm rekoruna imza atmaya yaklaşıyor. Hala Avrupa Birliğin’den borç alabilmek için görüşmelerini sürdüren Yunanlar, turizmden önemli ölçüde bir gelir elde etmiş olacak. Genele bakıldığında Türkiye ile ilgili çıkan haberler en çok Yunanistan’a yaramış oldu.

Almanların büyük seyahat acentesi TUI’nin açıklamasında da Yunanistan’ın bu yaz rekor kıracağı belirtilmişti. Haber ile ilgili bilgiler için kaynak sayfaya tıklayınız. Kaynak; TUI

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa Haberleri, Tui, Türkiye, Yunanistan, Yunanistan turizmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları