Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’de Formula 1 Heyecanı Yeniden Başlıyor

15 Nisan, 2017 | 12:26
Formula 1 Türkiye İstanbul Park

Formula 1 Türkiye İstanbul Park

Formula 1 Patronu Chase Carey’in Cumhurbaşkanı Erdoğan İle Görüşmesi Sonrası Formula 1’in Türkiye’de Yeniden Başlayacak Olması Heyecan İle Karşılandı

En son 2011’deki yarış ile Türkiye’deki macerası sona eren Formula 1 ‘in 2018’de yine İstanbul’a geliyor olması herkesi heyecanlandırdı. Formula 1’i ABD’li Liberty Media’nın alması ve Bernie Ecclestone’un yerini alan yeni CEO Chase Carey’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve  Başbakan Binali Yıldırım ile  görüşmesi sonucunda yarışların tekrardan Türkiye’de yapılmasında mütabakat sağlanması sonucu, Turizmciler başta olmak üzere bir çok çevre tarafından heyecan ve sevinçle karşılandı.

İstanbul Park’ı da işleten Intercity’nin Başkanı Vural Ak, Chase Carey ile yaptıkları toplantının gayet olumlu geçtiğini, böylece Cumhurbaşkanlığı himayesinde yarışların tekrar Türkiye’ye getirilmesi yönünde önemli adımlar attıklarını belirtti. Vural Ak, ” Çok önemli mesafe aldık. Formula 1’i Türkiye’de yeniden misafir edeceğiz. Buna yürekten inanıyorum. Bu kez 150 bin izleyiciyle bu önemli organizasyonu düzenleyeceğimize inanıyorum” dedi. Ayrıca,Vural ak, sözleşmenin fizibilite raporundan sonra bir kaç ay içinde imzalanmasının planlandığını belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Formula 1, Formula 1 Patronu Chase Carey, İstanbul Park, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları