Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Ve Antalya Kolay Vazgeçilebilen Destinasyonlar Değil

05 Haziran, 2017 | 12:40
Türkiye Ve Antalya Kolay Vazgeçilebilen Destinasyonlar Değil

Türkiye Ve Antalya Kolay Vazgeçilebilen Destinasyonlar Değil

Limak International Hotels Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Türkiye ve Antalya’nın kolay vazgeçilebilen destinasyonlar olmadığını söyledi.

Bu yıl Rusya’dan gelecek olan turist sayısının 3.5 milyonu geçeceğini dile getirirken Kaan Kavaloğlu, Batı Avrupa pazarı için de Türkiye ve Antalya’nın kolay vazgeçilebilen destinasyonlar olmadığını söyledi.

Turizm Yazarı Halil Öncü’ye değerlendirmelerde bulunan Kaan Kavaloğlu, “2017 yılı, 2016 yılına göre muhakkak ki, daha verimli bir yıl olarak geçecek. Tabii ki bu sene de beklentilerimizin biraz altında kalabiliriz. 10 Milyon seviyesine ulaşamamamızın tek nedeni Batı Avrupa pazarı olacak. Rusya ve diğer BDT ülkeleri bizim ülkemize karşı çok büyük bir özlemle, tatile gelme inancıyla hareket ediyorlar. Şu anda gördüğüm kadarı ile herhangi bir politik problem olmaz ise Rusya ve diğer ülkelerden, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan gibi, zannediyorum bu rakam üç buçuk milyonu geçecek” şeklinde konuştu.

Antalya’nın bu rakamı geçtiği zaman oldukça rahatlayacağına dikkat çeken Kaan Kavaloğlu, ” Yapılması gereken sadece Batı Avrupa’daki turist profilinin tekrardan Türkiye’ye olan özlemlerini pekiştirmek. Bunları pekiştirecek hareketlerde bulunmak. Turizm maalesef siyasi ilişkilerden çok etkileniyor. Bu siyasi ilişkilere de bakarken de ülkemizin potansiyelini çok altta görmemek lazım. Türkiye ve Antalya kolay vazgeçilebilen destinasyonlar değil” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Turizm,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları