Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Ve Antalya Kolay Vazgeçilebilen Destinasyonlar Değil

05 Haziran, 2017 | 12:40
Türkiye Ve Antalya Kolay Vazgeçilebilen Destinasyonlar Değil

Türkiye Ve Antalya Kolay Vazgeçilebilen Destinasyonlar Değil

Limak International Hotels Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Türkiye ve Antalya’nın kolay vazgeçilebilen destinasyonlar olmadığını söyledi.

Bu yıl Rusya’dan gelecek olan turist sayısının 3.5 milyonu geçeceğini dile getirirken Kaan Kavaloğlu, Batı Avrupa pazarı için de Türkiye ve Antalya’nın kolay vazgeçilebilen destinasyonlar olmadığını söyledi.

Turizm Yazarı Halil Öncü’ye değerlendirmelerde bulunan Kaan Kavaloğlu, “2017 yılı, 2016 yılına göre muhakkak ki, daha verimli bir yıl olarak geçecek. Tabii ki bu sene de beklentilerimizin biraz altında kalabiliriz. 10 Milyon seviyesine ulaşamamamızın tek nedeni Batı Avrupa pazarı olacak. Rusya ve diğer BDT ülkeleri bizim ülkemize karşı çok büyük bir özlemle, tatile gelme inancıyla hareket ediyorlar. Şu anda gördüğüm kadarı ile herhangi bir politik problem olmaz ise Rusya ve diğer ülkelerden, Ukrayna, Kazakistan, Özbekistan gibi, zannediyorum bu rakam üç buçuk milyonu geçecek” şeklinde konuştu.

Antalya’nın bu rakamı geçtiği zaman oldukça rahatlayacağına dikkat çeken Kaan Kavaloğlu, ” Yapılması gereken sadece Batı Avrupa’daki turist profilinin tekrardan Türkiye’ye olan özlemlerini pekiştirmek. Bunları pekiştirecek hareketlerde bulunmak. Turizm maalesef siyasi ilişkilerden çok etkileniyor. Bu siyasi ilişkilere de bakarken de ülkemizin potansiyelini çok altta görmemek lazım. Türkiye ve Antalya kolay vazgeçilebilen destinasyonlar değil” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları