Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye turizminin tanıtım yüzü Julianne Moore oldu

27 Ocak, 2014 | 10:38

Julianne Moore Türkiye

Turizm sektöründeki atılımlarını sürdüren Türkiye’nin tanıtım yüzü, Hollywood yıldızı Julianne Moore oldu. Julianne Moore Los Angeles’ta, Türkiye’nin yeni tanıtım filminin çekimlerine devam ediyor.

Bölgesindeki krizlere rağmen turizmdeki atağını sürdüren Türkiye doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle son yıllarda dünya turizminin önemli bir aktörü haline geldi. Kültür ve Turizm Bakanlığı, turizmde çeşitliliğin sağlanması ve yüksek gelir elde edilmesi kapsamında deniz – kum – güneş turizminin yanı sıra şehir turizmi, sağlık turizmi, kültür turizmi, termal turizm, golf turizmi, inanç turizmi ve kongre turizmi gibi alanlarda da çalışmalara hız verdi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, “Kuzuların Sessizliği”, “Kaçak” ve Jurassic Park” gibi yapımlarda da rol alan Julianne Moore ile anlaştı ve tanıtım filminin çekimleri kısa bir süre önce start aldı. Los Angeles’ta devam eden çekimlerin önümüzdeki hafta tamamlanması tanıtım filminin Şubat ayında gösterime girmesi planlanıyor.

Julian Moore da tanıtım filmi için Türkiye’ye gelecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Julianne Moore, Julianne Moore tanıtım yüzü, Julianne Moore türkiye, Julianne Moore türkiye tanıtım yüzü, Julianne Moore türkiye yüzü, Kültür ve Turizm Bakanlığı, türkiye Julianne Moore,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Gili
22 Temmuz, 2014

其實以不再送機喻情侶疏離, 應該是取材自When Harry Met Sally的一段經典對白: You take someone to the aporrit, its clearly the beginning of the relationship. That’s why I have never taken anyone to the aporrit at the beginning of a relationship. Because eventually things move on and you don’t take someone to the aporrit and I never wanted anyone to say to me, How come you never take me to the aporrit anymore? 🙂

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 22nd, 2014 at 08:28 Gili mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları