Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Rusya Turizmi Soçi’de masaya yatırıldı

18 Haziran, 2014 | 12:18

Rusya Federal Turizm Ajansı Başkanı Oleg Safonov ile Soçi’de bir araya gelen Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşarı Özgür Özarslan, iki ülke arasındaki turizm işbirliği hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Özarslan, Dünya Turizm Örgütü ve Rusya Federal Turizm Ajansınca düzenlenen “Mega Etkinliklerin Sürdürebilir Turizmdeki Etkisi” toplantısına katıldı.

NationalTürk’ün haberine göre, Soçi’deki toplantıda, Rus devlet yetkilileri ve sektör temsilcileriyle de görüşmeler gerçekleştiren Özarslan, Safonov ile de bir araya geldi.

İki ülke arasında 2010 yılından beri devam eden turizm işbirliğinin değerlendirildiği toplantıda, Özarslan, Rus turistlerin tatillerini Türkiye’de rahat ve güvenli bir şekilde geçirebilmeleri için alınan önlemleri anlattı.

Özarslan, 2011 yılından beri sayıları her yıl artan Rus turistlerin Türkiye’den memnun ayrıldığını belirterek, bunun Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Rusya Federal Turizm Ajansı arasındaki yakın işbirliğinin yanı sıra ilgili kamu kuruluşları ve turizm sektörünün özverili çalışmalarının sonucu olduğunu ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dünya Turizm Örgütü, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Oleg Safonov, Özgür Özarslan, Özgür Özarslan rusya, Rus turistler, Rusya Federal Turizm Ajansı, Rusya Moskova, Rusya turizm, Rusya Turları, Soçi, Soçi Rusya, Turizm Haberleri, Türkiye Rusya,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları