Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’nin ikinci otel gemisi denize indi

04 Nisan, 2014 | 15:45

Türkiye’de inşa edilen ikinci otel gemi denizi indirildi. 8 aylık periyotta inşaası tamamlanan Olivia isimli gemi, Gelibolu’da düzenlenen törenle tanıtıldı.

olivia-otel-gemi

8 aylık bir sürede tamamlanan Olivia, Petrol arama platformlarında çalışan personelin konaklama ihtiyacını karşılayacak. 63 yatak kapasitesi olan gemide, mutfak, yemek salonu, spor salonları, eğlenme ve dinlenme salonları, toplantı odaları ile çeşitli atölyeler yer alıyor.

Geminin denize indirilişi sırasında konuşan Gelibolu Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aksoy, “Sıkıntılı dönemlerde bu tür işlerin zorluğunu denizcilik sektöründe olan çok iyi bilir. Aldığımız bir işi daha başarıyla ve yüzümüzün akıyla bitirmenin gururunu yaşıyoruz. İndirdiğimiz gemiyi deneme ve küçük eksiklikleri tamamlandıktan sonra sahibine teslim edeceğiz. Emeği geçen personelime ve bu mutlu günümüzde bizimle olan dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’de inşa edilen ikinci “Otel gemi”olma unvanına sahip gemi 60 metre boyunda 20 metre genişliğinde.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gelibolu Tersanesi, Mehmet Aksoy, otel gemi, otel gemi nedir, otel gemi olivia, otel gemi türkiye, Petrol arama, Petrol arama gemi, Petrol arama platformu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları