Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye’ nin en iyi spa otellerinde Sevgililer Günü ayrıcalığı

10 Şubat, 2012 | 18:09

Türkiye’ nin en iyi ve en şık SPA otellerinde Sevgililer Günü ayrıcalığını yakalamak mümkün.

Sevgililer Günü 2012 otelleri ve programları ile birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Otellerin hazırladıkları sevgililer günü programlarında bir birinden ünlü isimlerin sahne programlarından romantik akşam yemeklerine kadar bir çok alternatif bulunuyor. Fakat sevgililer gününü daha sakin daha başbaşa bir ortamda geçirmek isteyen çiftler İstanbul’ a yakın otelleri tercih ediyorlar.

İstanbul’ a sadece bir saat mesafede bulunan Ağva, Şile, Sapanca gibi bölgelerde bulunan şık ve romantik oteller 14 Şubat 2012 Sevgililer Günü’ nü unutulmaz hale getirmek isteyen misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

İstanbul’ yakın Sevgililer Günü Otelleri arasında en dikkat çekici olanlar hiç şüphesiz Güral Sapanca Otel’ dir. Bunun yanı sıra Sapanca Richmond Nua Ağva Wine Portlodge Otel, Şile Gardens’ ta sevgililer gününde tercih edilen oteller arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
14 Şubat 2012 Sevgililer Günü, Güral Sapanca, İstanbul' a yakın oteller, İstanbul' yakın Sevgililer Günü Otelleri, Sapanca Richmond Nua Ağva Wine Portlodge Otel, Sevgililer Günü, Sevgililer Günü 2012, Sevgililer Günü 2012 otelleri, Sevgililer Günü 2012 otelleri programları, Sevgililer Günü Otelleri, Sevgililer Günü otelleri programları, Sevgililer Günü Programları, Şile Gardens, Türkiye' nin en iyi spa otelleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları