Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye, Münih Turizm Fuarı’nda büyük ilgi görüyor

19 Şubat, 2015 | 11:15

Dünyanın en önemli turizm fuarlarından olan Münih Turizm Fuarı başladı. Fuarda Türkiye standı büyük ilgi gördü.

Alanında dünyanın sayılı fuarlarından olan Münih Turizm Fuarı, Almanya’da kapılarını açtı. 22 Şubat’a kadar devam edecek fuara, 41 ülkeden binin üzerinde firma katılıyor.

Turizmle ilgili seyahat, araç ve gereçlerin tanıtıldığı Münih Turizm Fuarı’nda, katılımcılar kendi ülkelerinin turizm potasiyeleri hakkında bilgiler de veriyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın kurduğu Türkiye standında 23 firma tanıtım yaptı. Fuara Almanya ve yurtdışından katılan ziyaretçiler, Türkiye standına büyük ilgi gösterdi. Fuarın açılışına Münih Başkonsolosu Mesut Koç da katıldı.

ALMANYA FUARLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Almanya fuar, Almanya fuar 2015, almanya fuarları, Almanya münih fuar, Münih, Münih Başkonsolosu Mesut Koç, Münih Turizm Fuarı, Münih Turizm Fuarı almanya, Turizm Fuarı, turizm fuarları, turizm fuarları 2015,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları