Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye-Meksika arası direkt seferler başlayacak

18 Aralık, 2013 | 13:23

turkiye-meksika-ucak-seferleri Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto ile Cumhurbaşkanlığı Köşkü’nde bir araya gelen Abdullah Gül, Türkiye ile Meksika arasında direkt uçak seferlerini başlatmak istediklerini söyledi.

Cumhurbaşkanı Gül’ün daveti üzerine ilk kez bir Meksika Cumhurbaşkanı Türkiye’yi ziyaret etti. Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto ve eşi Angelica Rivera de Pena’yı Köşk’te törenle karşıladı.

Türkiye-Meksika arasında direkt uçak seferleri

Abdullah Gül, Türkiye-Meksika arasında direkt uçuş seferlerine başlanması konusunda Meksika lideri Nieto ile anlaştıklarının müjdesini verdi.

Türkiye-Meksika arasında serbest Ticaret Anlaşması’nın müzakerelerine başlanması konusunda mutabakata vardıklarını belirten Gül, “Çok önemli anlaşmalar imzaladık. Karşılıklı vergi muafiyeti, yatırım teşviki anlaşmaları, hava ulaştırması başta olmak üzere, Türkiye ile Meksika arasında direkt uçak seferlerini başlatmak istiyoruz, bunu da yakında gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdullah Gül, Abdullah Gül Meksika, Enrique Pena Nieto, Meksika, Meksika Cumhurbaşkanı, Meksika Cumhurbaşkanı Enrique Pena Nieto, Meksika direkt uçuş, Meksika uçak, Meksika uçak bileti, Meksika uçak seferleri, Türkiye Meksika, Türkiye Meksika ilişkileri, Türkiye Meksika uçak, Türkiye Meksika uçak seferleri,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları