Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Macera Turizmi’nde üst sıraları zorluyor!

26 Ekim, 2018 | 13:58

Türkiye Macera Turizmi'nde üst sıraları zorluyor!

Türkiye Macera Turizmi’nde üst sıraları zorluyor. Dünyanın ülkeleri arasında Macera Turizmi’e ilgi her geçen gün artarken, geçen sene 33. sırada yer bulan Türkiye, bu yıl 6 basamak yükselerek 27. basamağa oturdu ve üst sıraları zorlamaya başladı.

Dünyanın ülkeleri arasında Macera Turizmi’e ilgi her geçen gün artarken, geçen sene 33. sırada yer bulan Türkiye, bu yıl 6 basamak yükselerek 27. sıraya yerleşti.

Türkiye Macera Turizmi’nde üst sıraları zorluyor!

Macera Turizmi’ne uygun olan ülkelerini konu alan araştırmaya göre, Macera Turizmi için en çok tercih edilen ülkeler sıralamasının tepesinde Brezilya yer aldı.

Brezilya‘nın ardından bfarklı bölgeden ülkelerin yer aldığı listede, adını ilk 10’a yazdıran ülkeler İtalya, İspanya, Tayland, Yunanistan, Kosta Rika, Yeni Zelanda, Arjantin ve Meksika oldu.

Medya takip ve raporlama ajansı PRNet, ve Ajans Press’in konuyla ilgili gerçekleştirdiği medya incelemesinde yazılı basına yansıyan haber adetleri de netleşti.

Buna göre 2018 senesinde haber başlıkları incelendiğinde, turizm ile ilgili 250 binin üzerinden haber yansıması tespit edildi. Bu yansımaların 1176 haberi ise Macera Turizmi’nin konuşulduğu bildirildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ajans Press, Macera Turizmi, PRNet, Seyahat, Tatil, Turizm Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları