Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Kayak Turları 2018 için hazır

10 Aralık, 2017 | 21:26

Türkiye, Kayak Turları 2018 için hazır / Turizm Haberleri

Türkiye’nin en önemli kayak merkezleri kayak turları 2018 için tüm hazırlıklarını tamamladı. Kısa süre önce otellerde sezon açılışı yapılan Palandöken’e hafta sonunu fırsat bilip gelen kayakseverler yoğunluk oluşturdu.

Otellerin pistlerine gelen kayakseverler, sezonun ilk haftasonunda kar kalınlığının 39 santimetreye ulaştığı merkezde kayak yapmanın keyfini yaşadı.

Kayakseverler Kayak turları 2018 için yurtiçi ve yurtdışında yerlerini ayırtmaya başladı. Türkiye Gümüşhane’de yaklaşık bir haftadır etkili olan yağışın ardından kar kalınlığının bir metreyi bulduğu 2 bin 100 rakımlı Zigana Dağı’nda kayak sezonu başladı.

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde de yoğun kar yağışının ardından Cıbıltepe Kayak Merkezinde 2017-2018 kayak sezonu açıldı. Sarıçam ormanları ve kristal karı ile Türkiye’nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi’ndeki turizm işletmelerinde, kar yağışının ardından başlayan hazırlıklar tamamlandı.

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden Kartalkaya ve Uludağ Kayak Merkezi’de kayakseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kayak Merkezleri, Kayak Turları 2018, Kayakseverler, Kış Turizmi, Palandöken, Türkiye, Zigana Dağı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları