Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Türkiye, İspanya’yı yakaladı”

26 Haziran, 2009 | 11:48
Dünyanın en büyük tur operatörü TUI’nin CEO’su Long, Türkiye’nin İspanya’ya yetiştiğini söyledi. Long ‘Fark kapanıyor. Kalite-fiyat üstünlüğünü kaybetmeyin’ dedi
Dünyanın en büyük tur operatörlerinden Almanya merkezli TUI’nin üst yöneticisi (CEO) Peter Long, turizmde İspanya ile Türkiye arasındaki farkın Türkiye lehine kapanmakta olduğunu söyledi. Bu gelişmenin devam etmesi için Türkiye’nin, rakiplerine göre üstünlüğü olan kalite-fiyat istikrarını devam ettirmesi gerektiğini söyleyen Long, Avrupa direktörü Michael Frenzel ve Avrupa Üst Yöneticisi Volker Böttcher, Belek’te konaklama tesislerinin sahipleri ve genel müdürleriyle bir toplantı yaptı. long, TUI’nin bundan böyle Türkiye’ye daha fazla önem vereceğini vurguladı.
HER ŞEY DAHİL AVANTAJ
Antalya’nın iki dış hatlar terminali bulunan uluslararası havaalanının turizm için önemine değinen Long, TUI’nin satışlarında İspanya’nın ilk sırada yer aldığını, bu ülkenin ardından Türkiye ve Yunanistan’ın geldiğini bildirdi. Long ‘Antalya’da ürün çeşitliliği artıyor. Bunun yanında her şey dahil sistemi ve diğer seçenekler ürün zenginliği yaratıyor. Gelecek sezon için gerçekçi olmayan fiyatlar belirlemeyin’ dedi. AA
Otelciler! Kriz var fiyatları yükseltmeyin
Antalya’da yapılan toplantıla katılan TUI Avrupa Direktörü Michael Frenzel de yaptığı konuşmada, dünya genelinde devam eden küresel ekonomik krizin, geçmişte yaşanan ekonomik krizlerden daha derin olduğunu dile getirdi. TUI Avrupa Direktörü Frenzel ‘Bu tür kriz dönemlerini kaliteden ödün vermeden esnek modellerle aşmak daha mantıklı’’ diyerek, otelcilere fiyatlarını yükseltmemeleri önerisinde bulundu.
Peter Long Dünyanın en büyük tur operatörü olan TUI’nin CEO’su Peter Long, Türkiye’nin İspanya’ya yetiştiğini ifade ederek “Fark kapanıyor. Kalite-fiyat üstünlüğünü kaybetmeyin’ dedi.
Peter Long,  şirketinAvrupa direktörü Michael Frenzel ve Avrupa Üst Yöneticisi Volker Böttcher, Belek’te konaklama tesislerinin sahipleri ve genel müdürleriyle bir toplantı yaptı.
Antalya’nın iki dış hatlar terminali bulunan uluslararası havaalanının turizm için önemine değinen Long, TUI’nin satışlarında İspanya’nın ilk sırada yer aldığını, bu ülkenin ardından Türkiye ve Yunanistan’ın geldiğini bildirdi.
Long ‘Antalya’da ürün çeşitliliği artıyor. Bunun yanında her şey dahil sistemi ve diğer seçenekler ürün zenginliği yaratıyor. Gelecek sezon için gerçekçi olmayan fiyatlar belirlemeyin’ diye konuştu.
TUI Avrupa Direktörü Michael Frenzel ise dünya genelinde devam eden küresel ekonomik krizin, geçmişte yaşanan ekonomik krizlerden daha derin olduğunu belirterek  ‘Bu tür kriz dönemlerini kaliteden ödün vermeden esnek modellerle aşmak daha mantıklı’’ diyerek, otelcilere fiyatlarını yükseltmemeleri önerisinde bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Antalya, Belek, İspanya turizmi, Michael Frenzel, Peter Long, Sektörel Turizm Haberleri, Tui, Türkiye'de turizm, Volker Böttcher,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları