Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye ile Yunanistan arasındaki deniz turizmi masaya yatırılıyor

15 Mart, 2016 | 12:33

Türkiye ile Yunanistan arasındaki deniz turizmi masaya yatırılıyor

Yunanistan ve Türkiye’nin deniz turizmi alanında faaliyet gösteren işadamları ve yatırımcıları, 28 Mart’ta İzmir’de bir araya gelecek.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’ın İzmir’deki görüşmelerinin ardından bu kez de iki ülkenin deniz turizmi yatırımcıları bir araya gelecek.

Yunanistan İzmir Başkonsolosluğu ve İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi’nin katkılarıya 28 Mart Pazartesi günü İzmir’de “Türkiye-Yunanistan Deniz Turizmi ve Yatırımları Forumu” düzenlenecek.

Forumda Türk ve Yunan deniz turizminde önde gelen işadamları ve yatırımcılar, “Marina İşletmeciliği”, “Yat İşletmeciliği”, “Kruvaziyer Gemi ve Turistik Liman İşletmeciliği” ile “Feribot İşletmeciliği” sektörlerinde işbirliği konularında fikir alış verişinde bulunacaklar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
deniz turizmi, Yunanistan, Yunanistan deniz turizmi, Yunanistan Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları