Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

İşte Türkiye’nin fuar istatistikleri

31 Mart, 2014 | 18:28

fuar-tobb Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, 2013 yılı fuar istatistiklerini açıkladı. TOBB’nin verilerine göre düzenlenen toplam 407 fuarı, 15 milyon 500 bin 48 kişi ziyaret etti.

Türkiye’de geçen yıl düzenlenen toplam 407 fuarı, 15 milyon 500 bin 48 kişi ziyaret etti. Fuarlarda, 60 bin 520 firma stant açtı, yabancı ziyaretçi sayısı 527 bin 748 oldu.

Ziyaretçi sıralamasında tarım, seracılık, hayvancılık ve teknolojileri alanındaki fuarlar 3 milyon 268 bin kişi ile birinci, kitap ve süreli yayınlar alanındaki fuarlar 2.1 milyon kişi ile ikinci, genel fuarlar 1 milyon 934 bin kişi ile üçüncü sırada yer aldı.

Hürriyet’in haberine göre, geçen yıl, tarım, seracılık, hayvancılık ve teknolojileri sektörü 49 fuar ile organizasyon sayısında da ilk sırada yer aldı. Bu sektörü, 35 fuar ile ısıtma, soğutma, havalandırma, doğalgaz ve sistemleri, inşaat malzemeleri, banyo, mutfak, seramik, nalburiye, hırdavat, tesisat sektörü, 34 fuar ile eğitim sektörü takip etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar Haberleri, fuar istatistikleri, hayvancılık, sektörel fuarlar, seracılık, tarım, tarım fuarları, teknoloji fuarları, teknoloji fuarları 2014, TOBB, TOBB fuar, türkiye fuar, türkiye fuar haberleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye teknoloji fuarları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları