Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Frankfurt Kitap Fuarı’na Katılıyor

03 Ekim, 2011 | 14:49

Türkiye, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın koordinatörlüğünde ve Uluslararası Kitap Fuarları Türkiye Ulusal Organizasyon Komitesi organizasyonuyla 12-16 Ekim 2011 tarihleri arasında 63’üncüsü düzenlenecek Frankfurt Kitap Fuarı’na zengin bir edebi ve sanatsal etkinlikler programı çerçevesinde katılacak.

Frankfurt Kitap Fuarı 2011 ‘de toplam 200 civarında yayınevine ait 3.000’e ya­kın kitabın sergileneceği 350 m2’ lik Ulusal Stand’ta 17 yayınevi, Çocuk Kitapları Standında ise 10 çocuk ve gençlik edebiyatı yayıncısı yer alacak.

Türkiye’den 7 telif hakları ajansının katılacağı fuarda ajanslar bir yandan Türk yazar, yayıncı ve çevirmenler için yeni dış bağlantılar kuracak, bir yandan da dışa açılımın önemli bir ayağını oluşturan TEDA projesini tanıtacak.

Ulusal Komite tarafından hazırlanan program çerçevesinde fuar alanında paneller, okuma etkinlikleri ile kültürel ve sektörel ta­nıtım faaliyetlerinden oluşan 10 etkinlik ve bir sergi gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi kültür sanat alanında­ki çalışmalarını yurt dışındaki fuarlara taşıyan İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş. etkinlikleri de Türkiye Ulusal Organizasyon etkinlikleri içerisine alınarak sektörel katılımın genişle­mesi sağlanacak. İngilizce hazırlanan yazarlar, yayıncılar ve çocuk çizerleri katalogları 2011 Uluslararası Fuar kapsamında dağıtılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
63. Frankfurt Kitap Fuarı, Frankfurt Kitap Fuarı, Frankfurt Kitap Fuarı 2011, Kitap Fuarı, Türkiye Ulusal Organizasyon Komitesi, Uluslararası Kitap Fuarları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları