Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye ile Filipinler arasında Hava Ulaştırma Anlaşması imzalandı

17 Kasım, 2014 | 14:53

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Avustralya’daki G20 zirvesinden sonra resmi temaslarda bulunmak için gittiği Filipinler’de, iki ülke arasındaki Hava Ulaştırma Anlaşması imzalandı.

Davutoğlu’nun Filipinler ziyareti sırasında, iki ülke arasında Hava Ulaştırma Anlaşması imzalandı. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Filipinler Ulaştırma ve İletişim Bakanı Joseph Emilio Abaya tarafından imzalanan anlaşma, her iki ülkede Türk ve Filipinli turist sayısını artırarak ikili ticaret ve turizm ilişkilerinin geliştirilmesini amaçlıyor.

Anlaşmanın Filipinler’in hava hizmetlerini geliştirmesine yardımcı olacağını belirten Filipinler Devlet Başkanı Benigno Aquino, iki ülke arasındaki ortak hedeflere ulaşılması için atılacak adımların gelecek yıl Ankara’da yapılacak Karma Ekonomik Komisyonu toplantısında değerlendirileceğini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Davutoğlu, Avustralya, Avustralya g20, Başbakan, başbakan ahmet davutoğlu, Benigno Aquino, Benigno Aquino filipinler, Filipinler, Filipinler anlaşma, Filipinler asya, G20 zirvesi, Hava Ulaştırma Anlaşması, Joseph Emilio Abaya, Türkiye, Türkiye turizm,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları