Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye ile Filipinler arasında Hava Ulaştırma Anlaşması imzalandı

17 Kasım, 2014 | 14:53

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Avustralya’daki G20 zirvesinden sonra resmi temaslarda bulunmak için gittiği Filipinler’de, iki ülke arasındaki Hava Ulaştırma Anlaşması imzalandı.

Davutoğlu’nun Filipinler ziyareti sırasında, iki ülke arasında Hava Ulaştırma Anlaşması imzalandı. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve Filipinler Ulaştırma ve İletişim Bakanı Joseph Emilio Abaya tarafından imzalanan anlaşma, her iki ülkede Türk ve Filipinli turist sayısını artırarak ikili ticaret ve turizm ilişkilerinin geliştirilmesini amaçlıyor.

Anlaşmanın Filipinler’in hava hizmetlerini geliştirmesine yardımcı olacağını belirten Filipinler Devlet Başkanı Benigno Aquino, iki ülke arasındaki ortak hedeflere ulaşılması için atılacak adımların gelecek yıl Ankara’da yapılacak Karma Ekonomik Komisyonu toplantısında değerlendirileceğini kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ahmet Davutoğlu, Avustralya, Avustralya g20, Başbakan, başbakan ahmet davutoğlu, Benigno Aquino, Benigno Aquino filipinler, Filipinler, Filipinler anlaşma, Filipinler asya, G20 zirvesi, Hava Ulaştırma Anlaşması, Joseph Emilio Abaya, Türkiye, Türkiye turizm,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları