Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye ile Ekvador Cumhuriyeti arasında vize kalktı

29 Kasım, 2011 | 15:26

Türkiye ile Ekvador Cumhuriyeti arasında vize kalktı / Turizm Haberleri

Türkiye‘ye vize uygulamayan ülkeler arasına Ekvator Cumhuriyeti de girdi.

Türkiye ile Ekvador Cumhuriyeti arasında imzalanan diplomatik, hizmet, hususi ve resmi pasaport hamilleri için vizelerin karşılıklı olarak kaldırılmasına ilişkin anlaşma Resmi Gazete’de yayımlandı.

6 Temmuz 2011’de Ankara’da imzalanan anlaşmaya göre, iki ülke vatandaşları, 6 aylık süre içinde ilk giriş tarihinden itibaren 90 günü aşmayan süre zarfında diğer ülkeye girip çıkmak, transit geçmek ya da geçici olarak kalmak için vizeden muaf olacak.

Gürcistan ‘a sadece kimlik ile girilecek

Gürcistan Dışişleri’nden yapılan açıklamada 10 Aralık’tan itibaren pasaporta gerek kalmadan iki ülke arasındaki geçişlerin kimlikle gerçekleşeceği duyuruldu.

Gürcistan Dışişleri Bakan Yardımcısı Nino Kalandadze, Gürcistan’dan Türkiye’ye, Türkiye’den Gürcistan’a giriş çıkışların 10 Aralıktan itibaren pasaporta gerek kalmadan kimlikle gerçekleşeceğinin müjdesini verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ekvador Cumhuriyeti, Gürcistan, Gürcistan vize işlemleri, Gürcistan vizesi, Nino Kalandadze, Türkiye Ekvador Cumhuriyeti, Türkiye Ekvador Cumhuriyeti vize, Türkiye Ekvador Cumhuriyeti vize kalktı, Türkiye Gürcistan vize,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları