Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye ‘den Emirates ‘e En İyi Business Class Ödülü

25 Şubat, 2017 | 11:43

Emirates en iyi business ödülü turizmtatilseyahat

Türkiye’den Emirates’e En İyi Business Class Ödülü, Dünya Turizm Forumunda Verildi.

Yakın zamanda ve üçüncü kez düzenlenen Dünya Turizm Forum’unda, son gece ödül töreni ile 17 şubat akşamı sonlandı. Dünya Turizm Forumu öncesinde açıklanan liste de Turizm 100 de 100 turizm şirketi açıklandı. 7.sırasında yer alan Emirates ise, ödül töreninde “En iyi Business Class Hizmeti” ödülünü aldı.

Dünya Turizm Forumu ödül töreni, Çırağan Palace Kempinski ‘de düzenlendi. Emirates’in hak ettiği ödülü almak için ise, Türkiye, Bulgaristan ve Romanya Genel Müdürü Bahar Birinci teslim aldı. Emirates Havayolu Türkiye, Bulgarisyan ve Romanya Gene Müdürü Bahar Birinci açıklamasında ise, “Amacımızın müşterilerimizin yolculukları sırasında her adımda en üst düzeyde hizmet almalarını ve çok konforlu, keyifli bir yolculuk yapmalarını sağlamak. Uçaklarımızda en yeni ürün ve teknolojilerin kullanıma sunulması için büyük yatırımlar yapıyoruz. Çok uluslu kabin görevlilerimiz de çok ayrıcalıklı bir hizmet veriyorlar. Uluslararası saygın bir jüri tarafından bu gayretlerimizin fark edilmiş olması bizi onurlandırdı” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Business Class, Dünya Turizm Forum, Emirates, Gene Müdür Bahar Birinci, ödül, Türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları