Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye ‘de dört mevsim turizm

28 Ekim, 2011 | 13:23

Türkiye dört mevsim turizmin cenneti olmaya en yakın adaylar arasında. Hem yaz turizmi  hemde kış turizmi için uygun bölgeleri ile Türkiye dünyanın dikkatini çekiyor.

Türkiye gerek yaz tatilleri gerekse kış tatilleri için bir birinden farklı alternatifler ve konaklama fırsatları ile dünyanın en gözde bölgeleri arasında yer alıyor.

Muhteşem SPA ve termal otellerinde  sağlık turizmini canlandıran spa – masaj merkezleri , kış turizmini canlandıran her seviyede kayak pistlerine sahip kayak otelleri ve deniz kum güneş tatillerinin vazgeçilmezi olan Ege ve Akdeniz otellerinin sunduğu konfor ve kusursuz hizmet anlayışı ile yerli ve yabancı turistlerin cazibe merkezi halinde.

Türkiye ‘ de turizmi canlı tutabilmek için her yıl yapılan milyonlarca dolarlık yatırımlar ile birbirinden şık ve konforlu binlerce yatak kapasiteli oteller inşa edilmektedir.

Türkiye tam bir turizm cenneti

Türkiye gezilip görülebilecek dünya miraslarına, kültürel kalıntılara ve bir çok açık hava müzesine  sahip oluşunun yanı sıra misafirperverlik ve muhteşem konaklama tesisleri ile her yaş grubuna hitap eden tatil imkanları sunuyor.

Türkiye, sağlık, deniz kum güneş, kış sporları ve kültürel turlar ile  adeta dünyanın cazibe merkezi halinde.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kış Tatili, Kış Turizmi, sağlık turizm, Termal Oteller, Türkiye, Türkiye dört mevsim turizm, Türkiye Kayak Turizmi, Türkiye Kültür Turları, Türkiye Sağlık Turizmi, Türkiye turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları