Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye Berlin Uluslararası Turizm Fuarı’nın konuğu

20 Şubat, 2010 | 15:12

Türkiye Berlin Uluslararası Turizm Fuarı'nın konuğu Türkiye Berlin’de  44. Uluslararası Turizm Fuarı’na  konuk ülke olarak katılacak.

10-14 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda Türkiye, ülkenin kültürel zenginliğini tanıtacak bir program hazırlıyor.

1966 yılından beri Berlin’de düzenlenen Uluslararası Turizm Fuarı’na (ITB) Türkiye ilk kez konuk olacak.

Berlin Turizm ve Kültür Ataşesi Hüseyin Gazi Çoşan, dünyanın en büyük turizm fuarına konuk ülke olarak katılmanın Türkiye açısından çok önemli olduğunu belirtti.

Hüseyin Gazi Çoşan “Birincisi Almanya bizim en büyük pazarımız. İkincisi ITB dünyanın en büyük turizm fuarı. En büyük pazarımızda, en büyük turizm fuarında partner olmak, bu açıdan bizim için çok önemli. Çünkü Almanya’dan çok sayıda konuğumuz geliyor. 4 milyon 500 bin civarında. Ve bu trend artıyor.” şeklinde konuştu.

Türkiye’nin turizm alanında gösterdiği gelişmeden etkilendiklerini belirten Berlin Fuar İşletmesi Seyahat ve Lojistik Hizmetler Merkezi Müdürü Martin Buck, bu nedenle de Türkiye’yi konuk ülke olarak davet ettiklerini ifade etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Berlin Fuar İşletmesi, Berlin Fuarı, Berlin Turizm ve Kültür Ataşesi Hüseyin Gazi Çoşan, Berlin Uluslararası Turizm Fuarı, Hüseyin Gazi Çoşan, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Türkiye Berlin Uluslararası Turizm Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları