Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Türkiye 500 milyon dolarlık Hint düğünü pastasından daha fazla pay alabilir”

07 Haziran, 2018 | 10:45

Türkiye 500 milyon dolarlık pastadan daha fazla pay alabilir;

Türkiye’yi keşfedilmemiş bir pazar olarak gördüklerini söyleyen Wizcraft’ın kurucu ortağı Sabbas Joseph, İstanbul, Antalya, Bodrum ve Kapadokya’nın müthiş fırsatlar sunduğuna dikkat çekerek, Hintlilerin yurt dışındaki düğünlere yılda 500 milyon dolar harcadığını, Türkiye’nin de bu pastadan daha fazla pay alabileceğini söyledi.

Hintli Wizcraft’ın kurucularında Sabbas Joseph, İstanbul, Antalya, Bodrum ve Kapadokya’nın müthiş fırsatlar sunduğuna dikkat çekerek, Hintlilerin yurt dışındaki düğünlere yılda 500 milyon dolar harcadığını, Türkiye’nin de bu pastadan daha fazla pay alabileceğini belirtti.

International MICE & Wedding Forum (IMWF) için Antalya’ya gelen Hindistan’ın etkinlik sektörünün öncülerinden Wizcraft’ın kurucu ortağı Sabbas Joseph, Türkiye ile 6 yıl önce çalışmaya başladıklarını ifade etti.

Bu süreçte Türkiye’de 30 dolayında düğün ve organizasyon gerçekleştirdiklerini ifade eden Joseph, Türkiye’nin düğün, kongre ve toplantı pazarından daha fazla pay alıp alamayacağı şeklindeki bir soruya, “Hint düğünlerinin yapılabilmesi için Antalya, İstanbul, Bodrum ve Kapadokya bize müthiş fırsatlar sunuyor.

Türkiye’deki mekanlar, teknoloji ve insanlar çok iyi. Biz ne hayal edersek onu bize sunabiliyorlar. Türkiye’yi keşfedilmemiş bir yer olarak görüyoruz.” cevabını verdi.

“Her yıl 300 Hintli düğünlere 500 milyon dolar harcıyor”

Hürriyet’in haberine göre, düğün, toplan, kongre ve film çekimleri için Türkiye’nin güzel imkanlar sunduğuna dikkat çeken, Hintli iş adamı Sabbas Joseph, her yıl 300’e yakın Hintli’nin yurt dışında yaptığı düğünlere 500 milyon dolar harcadığını, Türkiye’nin bundan daha fazla pay alabileceğinin altını çizdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hindistan, hint düğünü, Hintli iş adamı, Sabbas Joseph, Wizcraft,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları