Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkiye 4 Ayda 10 Milyon Yolcu Sayısına Ulaştı

25 Mayıs, 2017 | 09:01
Havayolu Yolcu Sayısı

Havayolu Yolcu Sayısı

Türkiye 4 Ayda Gümrük Giriş Ve Çıkışlarında 10 Milyon Yolcu Sayısına Ulaştı

Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı verilerine göre, ocak-nisan döneminde yolcuların Türkiye’ye giriş ve çıkış sayısı 19 milyon 516 bin 628 olarak hesaplandı. Yolcular, bu dönemde en çok havayolunu tercih etti raporda belirtildi. Hava kapılarından yapılan giriş ve çıkış sayısı 13 milyon 95 bin 861 oldu. Söz konusu rakam karayolları kapılarında 6 milyon 107 bin 314, deniz kapılarında 308 bin 641, demiryolu kapılarında 4 bin 812 olarak sonuçlandı.

Ocak-nisan döneminde Türkiye’ye yolcu girişi sayısı 9 milyon 865 bin 612 oldu. bu dönemde ülkeden yolcu çıkışı 9 milyon 651 in 16 kişi olarak belirlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türkiye, Yolcu Sayısı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları