Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Turkcell çalışanları Küba turunda

07 Nisan, 2014 | 11:48

Turkcell İletişim Merkezleri Direktörleri, geride bıraktığımız yılın yorgunluğunu atmak için Küba turuna çıktı.

turkcel-kuba-turu

Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri Direktörleri, yıl boyunca ortaya koydukları başarılı performansı, Kuzey Kıbrıs Turkcell yönetimi ile birlikte Küba’da kutladı.

Daha önce Tayland ve Brezilya gibi ülkelerde tura çıkan Kuzey Kıbrıs Turkcell İletişim Merkezleri direktörlerinin bu yılki durağı Küba oldu.

14-21 Mart tarihlerinde, Küba’da bir haftalık tatile çıkan İletişim Merkezi direktörleri, pek çok tarihi yeri ziyaret etti, farklı kültürlerle buluştu. Bu özel seyahatte gönüllerince eğlenme fırsatı bulan ekip, Küba’nın eşsiz güzelliklerine yerinde tanıklık etti.

Küba Turuna çıkan 15 kişilik ekip, “Başarıyı Küba’da kutluyoruz” yazılı bir pankart açarak o anı özel bir fotoğraf ile ölümsüzleştirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba iş gezileri, Küba iş gezisi, Küba Turkcell, Küba Turu, Kuzey Kıbrıs Turkcell, Turkcell, Turkcell çalışanları küba, Turkcell haberleri, Turkcell İletişim Merkezleri, Turkcell kıbrıs,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları