Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türkbükü Avrupa’nın en eğlenceli plajı seçildi

20 Temmuz, 2009 | 10:29

Türkbükü Bodrum’daki Türkbükü kasabası, “Avrupa’nın en eğlenceli 10 plajı” arasında ilk sırada yer aldı.

İngiliz The Sunday Times gazetesi, Türkbükü için “Küçüktür, pek iyi bilinmez, çok hareketli de değil ancak büyüleyicidir. Diğer bir deyimle, koş Türkbükü’ne, St Tropez’e fazla benzemeden” diye yazdı.

Okuyucularına “Bütün yaz tembellik etme. Plaj partileri sezonu başlarken Avrupa’da insanın eğlenebileceği birçok yer var” diyen Gazete, listenin başına da Türkbükü’ne yer verdi. Gazete, Türkbükü için şöyle dedi:

“Küçüktür, pek iyi bilinmez, çok hareketli de değil ancak büyüleyicidir. Diğer bir deyişle, koş Türkbükü’ye, bir St Tropez’e fazla benzemeden. Bodrum yarımadasının kuzey sahillerindeki küçük balıkçı köyü, mini bir St. Trop: limanda yatlar, barlarda beyaza bürünmüş çalışanlar ve bakmadığın gibi yapacağın bol bol güzel insanlar (Uma Thurman bir hayranıdır).”

The Sunday Times’deki listeye Türkbükü’nün yanısıra Rimini (İtalya), Playa d’en Bossa (İspanya), Bloemendaal aan Zee (Hollanda), Hossegor (Fransa), Portixol (İspanya), Croyde (Britanya), La Malvarrossa (İspanya), Tylosand (İsveç) ve Llangennith (Britanya) de girdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bloemendaal aan Zee, Bodrum, Bodrum gece hayatı, Bodrum Otelleri, Bodrum plajları, Bodrum Türkbükü, Bodrum turları, Playa D'en Bossa, Portixol, Rimini, Türkbükü, Türkbükü plajı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları