Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk ve Rus turizmciler arasında iş birliği protokolü!

24 Ocak, 2018 | 14:47

Türkiye Otelciler Federasyonu, Rusya Otelciler ve Restorancılar Federasyonu ve Türk- Rus Proje Geliştirme Derneği arasında, Türkiye ile Rusya arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi ve karşılıklı faydanın arttırılması amacıyla birlikte çalışılmak üzere protokol imzalanacak.

Türkiye ile Rusya birlikte çalışma kararı aldı. Türkiye Otelciler Federasyonu, Rusya Otelciler ve Restorancılar Federasyonu ve Türk- Rus Proje Geliştirme Derneği arasında, Türkiye ile Rusya arasındaki işbirliğinin geliştirilmesi ve karşılıklı faydanın arttırılması amacıyla birlikte çalışılmak üzere protokol imzalanacak.

Protokol yarın EMITT’te imzalanacak

Yapılacak işbirliği kapsamında hazırlanan protokol, bu yıl 25 -28 Ocak 2018 tarihleri arasında 22. kez düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olan EMITT sırasında imzalanacak.

İmza töreni ise 25.01.2018 tarihinde (Yarın) 15.00’te 3 numaralı holde yer alan TÜROFED standında gerçekleştirilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
EMITT Fuarı 2018, İşbirliği protokolü, Rusya Otelciler ve Restorancılar Federasyonu, Rusya-Türkiye, Türk- Rus Proje Geliştirme Derneği, Türkiye Otelciler Federasyonu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları