Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk turizmi, ödüle doymuyor

20 Ekim, 2012 | 13:04

Türk turizmi, son zamanlardaki çıkışını, uluslararası arenada aldığı ödüllerle de devam ettiriyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın özel sektörle işbirliği içinde çalışıp sektörel kaliteyi tam ve uygun zamanlı artırması Türkiye’yi turizm endüstrisinde zirveye taşıyor.

‘World Travel Awards’ (Dünya Seyahat Ödülleri), TripAdvisor The Certificate of Excellence (Mükemmellik Ödülü)’ ve ‘Food and Travel Magazine Reader Awards’ (Food and Travel Dergisi Okuyucu Ödülleri) gibi dünya çapında ‘saygınlık’ ve ‘kalite’ anlamına gelen turizm ödülleri bu yıl Türkiye’nin oldu.

‘Turizm Oscarları’ olarak da kabul edilen World Travel Awards 2012 Avrupa ödüllerinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı ‘Avrupa’nın En İyi Turizm Kuruluşu’ ödülüne layık görüldü.

İzmir de Amsterdam, Atina, Cannes, Kopenhag, Dubrovnik, Lizbon, Oslo, Reykavik, St. Petersburg ve Venedik gibi rakipleri arasında ‘Avrupa’nın En İyi Kruvaziyer Destinasyonu’ ödülünü aldı. Ayrıca uluslararası turizm sektörünün en saygın seyahat ödüllerinden sayılan World Travel Awards 2012’den de Türkiye’ye toplam 15 ödül geldi. Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi de dünyanın önde gelen seyahat sitelerinden Tripadvisor’da ziyaretçilerin oylarıyla ‘mükemmellik’ ödülüne layık görüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Amsterdam, Atina, Avrupa’nın En İyi Kruvaziyer Destinasyonu, Cannes, Dubrovnik, Food and Travel Magazine Reader Awards, Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesi, Kopenhag, Lizbon, Oslo, Reykavik, St. Petersburg, TripAdvisor The Certificate of Excellence, Turizm, turizm endüstrisi, Türkiye turizm, Venedik, World Travel Awards, World Travel Awards 2012,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları