Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk turistler ünlü çifti Meksika’da yakaladı

31 Ağustos, 2012 | 11:23

Türk turistler ünlü çifti Meksika’da yakaladı.

Beren Saat ve Kenan Doğulu, Meksika tatilinde dudak dudağa görüntülendi.

Türkiye’deki ilgiden sıkılan Beren Saat ve Kenan Doğulu yaz tatilini Amerika’da geçirmeyi tercih etti.Hatta Kenan Doğulu’nun, sevgilisine sürpriz yaparak Miami,Meksika,Haiti,Jamaika,Küba‘yı da tatil rotasına eklediği konuşuluyordu.

Türk turistler tarafından Meksika’da görüntülendiler

Çifti Meksika’da bulunan Türk turistler görüntüledi.Türkiye’den 10 bin 560 kilometre uzaklıktaki Playa del Carmen’e giden çift, orada Türk turistlere yakalandı.

Geçen bahar haklarında aşk haberleri çıkan ve çok geçmeden bu iddiaları menajerleri aracılığıyla doğrulayan Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, yağmurdan kaçarken doluya tutuldu. Kameralardan uzak tatil yapabilmek için Meksika’yı seçen çift, bu kez haberciler yerine bir Türk turist tarafından görüntülendi.

Plajda romantizm

Hürriyet’te yer alan habere göre, Haziranda gittikleri Alaçatı’da ilgi odağı olan ve gönüllerince tatil yapamayan çift, temmuz sonunda Meksika’nın tatil şehri Playa del Carmen’e gitti. Şehrin en gözde plajında yaklaşık beş saat geçiren Saat ve Doğulu, dudak dudağayken bir Türk turist tarafından cep telefonuyla görüntülendiklerinden habersizdi.

10 bin 560 kilometre uzakta yakalandılar

İlk kez Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çiftinin düğününde el ele poz veren Kenan Doğulu ve Beren Saat, tatilde gözlerden uzak kalmak istedi. Bunun için Türkiye’den 10 bin 560 km. uzaklıktaki Meksika’yı seçti. Uçakla 17 saat süren Meksika ile Türkiye arasındaki saat farkı ise 8..

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beren Saat Kenan Doğulu öpüştü, Beren Saat Kenan Doğulu tatil, Beren Saat Meksika, Haiti, Jamaika, Kenan Doğulu Beren Saat Meksika, Kenan Doğulu Meksika, Küba, Los Angeles, Meksika, Meksika Playa del Carmen, Meksika Tatili, Meksika turu, Miami, Playa del Carmen, Playa del Carmen tatil, Playa del Carmen turu, Türkiye Meksika,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
entreri
31 Ağustos, 2012

patatesle mi çekmiş Türk turist

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ağustos 31st, 2012 at 11:43 entreri mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları