Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Turiste Bodrum’da Tatil Fiyatları Pahalı, Yunan Adalarında Ekonomik

14 Haziran, 2017 | 09:24
Yunan Mutfağı

Yunan Mutfağı

Türk Turist Bodrum’da Tatil Fiyatlarının Pahalı Olması Üzerine, Ekonomik Tatil İçin Yunan Adalarını Tercih Ediyor

Her sene tekrar eden Türk turist’in yurt içi tatillerinde ki harcamalarının,  yurt dışı tatilinden daha fazla olması. Türk turistin, tatil planlarında değişiklik yapmalarına ve bu konuda yurt dışında ekonomik tatil destinasyonlarına yönlendiriyor. Bunun en belirgin örneği yaşanılan yer ise, Bodrum da gerçekleşti.

Ramazan bayramını bekleyen turistik işletme sahipleri, bayram ile başlayacak yoğunluğa hazır olsalar da, Türk turist Bodrum gibi bir çok popüler yurt içi tatil bölgelerinde yaptığı harcamaların çok pahalı olduğunu biliyor. Bu neden ile ya ‘her şey dahil’ bir otel de tatillerini geçiriyor, ya da ekonomik tatil destinasyonlarını tercih ediyor.

 

Türk Turist Ekonomik Tatili Yunan Adalarında Yapabiliyor

 

Yunan Yemekleri

Yunan Yemekleri

Yunan adalarında yapılan harcamalar ve porsiyonların farklı olması, Türk turisti cezbediyor. Bu konuda bir çok seyahat blog’u yazanların deneyimlerine baktığımızda, Türkiye’de Bodrum gibi ünlü bir tatil destinasyonunda yenen yemeğe gelen hesaptan daha uygun ücrete, daha büyük porsiyonların yenildiğini belirtmektedirler. Bu nedenle, Yunan adaları Türk turistler tarafından tercih edilen tatil bölgeleri olarak popülaritesini korumaktadırlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Ekonomik Tatil, Türk turist, Yunan Adaları, yunan yemekleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları