Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Turiste Bodrum’da Tatil Fiyatları Pahalı, Yunan Adalarında Ekonomik

14 Haziran, 2017 | 09:24
Yunan Mutfağı

Yunan Mutfağı

Türk Turist Bodrum’da Tatil Fiyatlarının Pahalı Olması Üzerine, Ekonomik Tatil İçin Yunan Adalarını Tercih Ediyor

Her sene tekrar eden Türk turist’in yurt içi tatillerinde ki harcamalarının,  yurt dışı tatilinden daha fazla olması. Türk turistin, tatil planlarında değişiklik yapmalarına ve bu konuda yurt dışında ekonomik tatil destinasyonlarına yönlendiriyor. Bunun en belirgin örneği yaşanılan yer ise, Bodrum da gerçekleşti.

Ramazan bayramını bekleyen turistik işletme sahipleri, bayram ile başlayacak yoğunluğa hazır olsalar da, Türk turist Bodrum gibi bir çok popüler yurt içi tatil bölgelerinde yaptığı harcamaların çok pahalı olduğunu biliyor. Bu neden ile ya ‘her şey dahil’ bir otel de tatillerini geçiriyor, ya da ekonomik tatil destinasyonlarını tercih ediyor.

 

Türk Turist Ekonomik Tatili Yunan Adalarında Yapabiliyor

 

Yunan Yemekleri

Yunan Yemekleri

Yunan adalarında yapılan harcamalar ve porsiyonların farklı olması, Türk turisti cezbediyor. Bu konuda bir çok seyahat blog’u yazanların deneyimlerine baktığımızda, Türkiye’de Bodrum gibi ünlü bir tatil destinasyonunda yenen yemeğe gelen hesaptan daha uygun ücrete, daha büyük porsiyonların yenildiğini belirtmektedirler. Bu nedenle, Yunan adaları Türk turistler tarafından tercih edilen tatil bölgeleri olarak popülaritesini korumaktadırlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bodrum, Ekonomik Tatil, Türk turist, Yunan Adaları, yunan yemekleri,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları