Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk seramiği Cersaie Fuarı‘nda görücüye çıkıyor

28 Ağustos, 2014 | 11:45

Türk seramiği, 22-26 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenecek Cersaie Fuarı‘nda tanıtılacak.

Ege Seramik açıklamasına göre şirket, 22-26 Eylül tarihleri arasında İtalya’nın Bologna şehrinde yapılacak olan Cersaie Fuarı’na katılacak. Dünya seramik sektörünün nabzını tutan fuar, sektör temsilcileri ile profesyonellerini ağırlayacak.

NationalTurk’ün haberine göre, Fuarda tasarımlarını sergileyecek olan Ege Seramik, Autumn koleksiyonunda yer alan Fiji, Echo, Brisa, Fusion, Santiago, Gio, Beverly, Edgewood, Monroe, Magma, Nova, Canvas, Himba, Timber, Motto ve Elements serilerini tüketicilerin beğenisine sunacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller, sektörün önemli fuar organizasyonlarından Cersaie Fuarı’na her sene olduğu gibi bu yılda katılım gösterdiklerini bildirdi.

Sektörün önemli yeniliklerinin sergilendiği fuarda Ege Seramik olarak özgün tasarımlarını ve iddialı teknolojilerini dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçilere sunacaklarını aktaran Yedigüller, “Fuarda sergileyeceğimiz ürün portföyümüzle tüm ziyaretçilerin beğenisini toplayacağımızdan eminiz” ifadelerini kullandı.

CERSAİE FUARI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cersaie Fuarı, Cersaie Fuarı 2014, Cersaie Fuarı bologna, Cersaie Fuarı ege seramik, Cersaie Fuarı italya, Cersaie Fuarı katılım, Cersaie Fuarı ne zaman, Ege Seramik, Ege Seramik italya, İtalya, İtalya fuarları, İtalya seramik, seramik fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları