Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk sanatçıların eserleri Amerika’da sergilenecek

26 Ekim, 2013 | 13:19

sofa-chicago-amerika Türk sanatçıların eserleri, Chicago Heykel Objeleri ve Fonksiyonel Sanat Eserleri Fuarı’nda sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Chicago’da 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında bu yıl 20’ncisi düzenlenecek fuarda, Türk sanatçıların katılımını Armaggan Art & Design Gallery ve Türk Kültür Vakfı sağlayacak.

Festivalde, Aslı Kutluay, Ayşegül Kırmızı, Gamze Araz Eskinazi, Yasemin Sayınsoy, Dilek Aydıncıoğlu, Dinçer Güngörür, Meral Değer, Nadia Arditti, Pembe Tüzüner ve Semra Özümerzifon’un eserleri sanatseveler ile buluşacak.

Dünyanın önde gelen çağdaş sanat ve tasarım fuarlarından biri olarak dikkati çeken SOFA Chicago, her yıl onbinlerce koleksiyoner ve sanatsever tarafından ziyaret ediliyor.

Dünya çapında üne sahip onlarca galerinin katılacağı fuarda heykelden tasarıma, mücevherden dekoratif sanatlara, geniş yelpazede çağdaş, üç boyutlu ve fonksiyonel eserler sergileniyor.

Amerika Turları ile Chicago’da düzenlenen bu organizasyon içinde yer alma fırsatınız bulunuyor…

NationalTürk

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD turu, Amerika sanat, amerika turları, Armaggan Art & Design Gallery, Chicago, Chicago Amerika, Chicago Heykel Objeleri ve Fonksiyonel Sanat Eserleri Fuarı, SOFA Chicago, SOFA Chicago Amerika, Türk Kültür Vakfı,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları