Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk sanatçıların eserleri Amerika’da sergilenecek

26 Ekim, 2013 | 13:19

sofa-chicago-amerika Türk sanatçıların eserleri, Chicago Heykel Objeleri ve Fonksiyonel Sanat Eserleri Fuarı’nda sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Chicago’da 31 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında bu yıl 20’ncisi düzenlenecek fuarda, Türk sanatçıların katılımını Armaggan Art & Design Gallery ve Türk Kültür Vakfı sağlayacak.

Festivalde, Aslı Kutluay, Ayşegül Kırmızı, Gamze Araz Eskinazi, Yasemin Sayınsoy, Dilek Aydıncıoğlu, Dinçer Güngörür, Meral Değer, Nadia Arditti, Pembe Tüzüner ve Semra Özümerzifon’un eserleri sanatseveler ile buluşacak.

Dünyanın önde gelen çağdaş sanat ve tasarım fuarlarından biri olarak dikkati çeken SOFA Chicago, her yıl onbinlerce koleksiyoner ve sanatsever tarafından ziyaret ediliyor.

Dünya çapında üne sahip onlarca galerinin katılacağı fuarda heykelden tasarıma, mücevherden dekoratif sanatlara, geniş yelpazede çağdaş, üç boyutlu ve fonksiyonel eserler sergileniyor.

Amerika Turları ile Chicago’da düzenlenen bu organizasyon içinde yer alma fırsatınız bulunuyor…

NationalTürk

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ABD, ABD turu, Amerika sanat, amerika turları, Armaggan Art & Design Gallery, Chicago, Chicago Amerika, Chicago Heykel Objeleri ve Fonksiyonel Sanat Eserleri Fuarı, SOFA Chicago, SOFA Chicago Amerika, Türk Kültür Vakfı,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları