Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk sanatçılardan Atina’da “Çizgilerle Dostluk” sergisi

04 Mart, 2015 | 08:36

Türk sanatçıların eserlerinden oluşan “Çizgilerle Dostluk” isimli sergi, Yunanistan‘ın başkenti Atina’daki Melina Kültür Merkezi’nde kapılarını açtı.

NationalTurk’ün haberine göre; Yunanistan’ın başkenti Atina’da, Türkiye’nin Atina-Pire Başkonsolosluğu ve Atina Belediyesi Kültür, Gençlik ve Spor İşleri Müdürlüğü iş birliğiyle “Çizgilerle Dostluk” sergisi açıldı.

Melina Kültür Merkezi’ndeki serginin açılışına Atina-Pire Başkonsolosu İsmail Sefa Yüceer, Atina Belediyesi yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta sanatçı Fide Köksal, piyanist Nassos Sopylis ve ünlü Yunan kemençe sanatçısı Dimitris Apostolakis bir dinleti sundu.

Türk sanatçılar, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, Emin Öztürk, Sadık Karamustafa ve Uğurcan Ataoğlu’nun eserlerinden oluşan “Çizgilerle Dostluk” isimli grafik, illüstrasyon ve resim sergisi 10 Mart’a kadar ziyaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Çizgilerle Dostluk, Çizgilerle Dostluk atina, Çizgilerle Dostluk sergisi, Çizgilerle Dostluk yunanistan, Emin Öztürk, Gürbüz Doğan Ekşioğlu, İsmail Sefa Yüceer, Melina Kültür Merkezi, Sadık Karamustafa, Uğurcan Ataoğlu, Yunanistan, Yunanistan Atina, Yunanistan atina sergi, Yunanistan sergi, Yunanistan Turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları