Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Mutfağı Semineri Londra’da başlıyor

08 Nisan, 2015 | 08:09

Türk Mutfağı Semineri, İngiltere ve Türkiye’nin önde gelen yiyecek ve içecek firmalarının katılımıyla Londra’da düzenlencek.

Türk Mutfağı, İngiltere’nin başkenti Londra’da görücüye çıkıyor. 9 Nisan Perşembe günü düzenlenecek Türk Mutfağı Semineri, İngiltere ve Türkiye’nin gıda sektörü liderlerini bir araya getirecek.

UBS Bankası’nın evsahipliğinde organize edilen etkinlikte, Türk Mutfağı’nın tarihi, Türk yiyecek – içeceklerinin İngiltere’ye ihracındaki regülasyonları, pazara girişi ve ulaşımı anlatılacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Londra, Londra etkinlik, Londra İngiltere, Londra türkiye, Londra Turu, Türk mutfağı, Türk Mutfağı ingiltere, Türk Mutfağı londra, Türk Mutfağı Semineri, UBS Bankası, UBS Bankası londra, UBS Bankası türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları