Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk mücevherleri New York’ta sergilenecek

27 Mayıs, 2014 | 12:13

Türk mücevher tasarımcısı Semra Ecer’in çalışmalarından oluşan bir koleksiyon, New York’taki Gilbert Albert Gallery’de sergilenecek.

Mücevher tasarımlarını ve heykellerini açtığı sergilerle yıllardır sunmaya devam eden Ecer, dünyanın en ünlü mücevher tasarımcısı ve sanatçı olan İsviçreli Gilbert Albert’in kendisine gösterdiği profesyonel ilgiye kayıtsız kalmayarak bunu uluslararası bir organizasyon ile taçlandırıyor. 32 Group’un katkılarıyla gerçekleşecek sergi seçkin davetlileri ve uluslararası sanat otoritelerinin ilgisiyle dikkat çekiyor.

28 Mayıs 2014’de New York Gilbert Albert Gallery gerçekleşecek sergi Semra Ecer’in bu şehirdeki 4. Sergisi olacak. Bu sergi için ünlü tasarımcı Gilbert Albert’in görüşleri ise sanat dünyası için çok önem arz ediyor: “Çok etkilendiğim bir tasarımcı Semra Ecer. Benim klasik çizgimle Semra Ecer’in modern soyut çizgisi farklı olmasına rağmen her iki tasarım da doğanın formlarından etkilenerek hoş bir bütünlük oluşturuyor”.

Yılardır mücevher ve obje tasarımı yapmakta olan Semra Ecer, aynı zamanda Arkaik Mücevher’in sahibi ve çalışmalarını kendi showroom’unda sanatseverlere sergiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gilbert Albert, Gilbert Albert Gallery, Mücevher tasarımları, Mücevher tasarımları Amerika, New York, New York Gilbert Albert Gallery, Semra Ecer, Semra Ecer amerika, Semra Ecer kimdir, Semra Ecer mücevher, Semra Ecer new york, Semra Ecer tasarımları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları