Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk karikatürü Küba’da

11 Kasım, 2015 | 09:42

Türk karikatürü Küba Karikatürcüler Derneği, Küba’nın başkenti Havana’da Türk karikatürü konulu sergi ve konferanslar düzenliyor.

Karayipler’in sırlar ülkesi Küba‘da Türk Karikatürleri tanıtılıyor. Küba Karikatürcüler Derneği’nin daveti üzerine Havana’nın yolunu tutan Türkiye Karikatürcüler Derneği, 7-14 Kasım tarihlerinde başkentte sergi ve konferanslar düzenliyor.

Dernek, Havana’da düzenlenen etkinliklerde Türk Karikatürü ve Uluslararası Nasreddin Hoca Karikatür Yarışması’nı Kübalılara anlatıyor. Ayrıca Türkiye’nin dünyaca tanınan karikatür sanatçılarının eserleri, Havana Sanat Tarihi Fakültesi Sergi Salonu’nda sergileniyor.

Küba Karikatürcüler Derneği’nin de önümüzdeki yıl Türkiye’ye benzer bir ziyarette bulunacağı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana Sanat Tarihi, Karikatürcüler Derneği, Küba, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba Karikatür,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları