Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları, Yunan Takımına Sponsor Oluyor

03 Mart, 2010 | 14:15

T ürk Hava Yolları ile Yunan Baketbol Takımı Marusi Arasında Bugün Sponsorluk Anlaşması İmzalanacak.

Türk Hava Yolları’nın sponsor olduğu Yunan basketbol takımı Marusi’nin şube sorumlusu Panayotis Aleksandris, Türk Hava Yolları ile işbirliğinin ekonomik problemlere çözüm olacağı için memnun olduklarını belirtti.

Panayotis Aleksandris, anlaşmanın Türkiye ve Yunanistan arasındaki sportif ilişkilerin gelişmesine katkı yapacağına vurgu yapatı. Sözleşme bugün Atina’da imzalanacak.

THY ile Marusi basketbol takımı arasında bugün öğlen saatlerinde imzalanacak bir buçuk yıllık ana sponsorluk anlaşması öncesi konuşan basketbol şube sorumlusu Panoyotis Aleksandris, ekonomik krizin etkili olduğu bir dönemde THY ile yaptıkları anlaşmanın çok önemli olduğunu söyledi.

Aleksandris şöyle konuştu: “Gerçekten takımda bazı ekonomik problemler var. Böyle bir dönemde takımın ekonomik zorlukları aşması konusunda bu sponsorluğun yapacağı katkı gerçekten büyük olacak.”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Atina, Türk Hava Yolları Bilet, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Sponsor, Türk Hava Yolları Uçuşları, Türk Hava Yolları Yunan Takımı, Türk Hava Yolları Yunan Takımı Sponsor,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ünal Özsen
03 Mart, 2010

Komsuluk ve Spor Severlilik,
THY ni Tebrik ediyorum böyle gü
zel bir adim attigi icin.
IYI UCUSLAR IYI YOLCULUKLAR.

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Mart 3rd, 2010 at 15:15 Ünal Özsen mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları