Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları uçuşlarını artırıyor / Turizm Haberleri

18 Nisan, 2011 | 14:04

Türk Hava Yolları uçuşlarını artırıyor / Turizm Haberleri

Türk Hava Yolları yoğun talep üzerine Lübnan ve Kazakistan’a gerçekleştirdiği tarifeli seferleri artırma kararı aldı.

Gelen talep üzerine uçuşlarını artırma kararı alan Türk Hava Yolları, yaptığı yazılı açıklamada, Beyrut seferlerini artıracağı belirtti.

Açıklamaya göre, günde 2 sefer olmak üzere haftada 14 sefer icra edilen seferler 15 Mayıs’tan itibaren 19 sefere, 27 Haziran’dan itibaren 20 sefere, 1 Ağustos’tan itibaren ise 21 sefere çıkarılacak. Planlanan Beyrut uçuşları, 29 Ekim 2011 tarihine kadar haftanın her günü, 13:10, 21:45, 23:50 saatlerinde günde 3 sefer olarak İstanbul’dan hareket edecek.

Açıklamada ayrıca Kazakistan Astana ve Almata, seferlerinde de artış yapılacağı ifade edildi. Buna göre Çarşamba ve Cumartesi olmak üzere haftada 2 kez uygulanan Astana seferleri 28 Nisan itibariyle Çarşamba, Perşembe ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada 3 sefer olarak icra edilecek. Haftanın 7 günü icra edilen Almati (Kazakistan) seferleri ise 2 Haziran tarihinden itibaren Perşembe ve Cumartesi günlerinin de eklenmesiyle haftada 9 sefer olarak gerçekleşecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kazakistan uçuşları, THY Uçuşları, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Lübnan, Türk Hava Yolları Uçuşları, Türk Hava Yolları Uçuşları İptal,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları