Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları uçağı Konya’dan havalanamadı

29 Kasım, 2010 | 15:04

Türk Hava Yolları’nın (THY),  Konya’dan İstanbul’a sefer düzenlemesi gereken uçağı motor arızası nedeniyle havalanamadı.

Alınan bilgiye göre: Boeing 737-800 tipi ‘Foça’ adlı uçağın, 140 kadar yolcu ve mürettebatla kalkış hazırlığı yaptığı esnada motorunda sorun meydana geldi.

Kaptan pilot, motora ilk hareket gücünü veren dişlilerdeki arazının giderilmesi uzun süreceği için yolculardan tekrar terminale dönmelerini istedi.

Uçak, İstanbul’dan yeni bir dişli kutusu gelmesi için bekletildi. Yolcuların çoğu bir sonraki seferle İstanbul’a ulaştırıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Konya Uçak Bileti, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Konya, Türk Hava Yolları Konya Uçuşu, Türk Hava Yolları Uçak Arıza, Türk Hava Yolları Uçuşları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları