Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları Stansted’e uçuruyor

20 Aralık, 2010 | 13:43

Londra Heathrow Havalimanı’na inişlerin iptal edilmesi nedeniyle, Türk Hava Yolları, Londra’ya 48 kilometre uzaklıkta bulunan Stansted Havalimanı’nı kullanmaya başladı.

İngiltere’deki yoğun kar yağışı nedeniyle Londra Heathrow Havalimanı’na inişler iptal edildi.

Avrupa’da etkisini gösteren yoğun kar yağışı İngiltere’yi vurdu. İngiltere’nin en işlek havalimanlarından biri olan Heatrow’a Türk Hava Yolları’nın ve British Airways’e ait İstanbul’dan uçuşları da karşılıklı olarak iptal edildi.

THY’den yapılan açıklamada günde 4 sefer düzenlenen Heatrow uçuşlarının iptal olması nedeniyle Heatrow seferlerine alternatif olarak yaklaşık 1 saat sonrasına Londra Stansted uçuşları planlandığı ifade edildi.

THY’nin ilk Stansted uçuşu TK5779 sefer sayısı ile saat 09:40 da Atatürk Havalimanı’ndan kalkış yaptı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Londra, Londra Stansted uçuşları, Stansted Havalimanı, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Stansted, Türk Hava Yolları Yolcuları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları