Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları, Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatini 22.40’a aldı

16 Mart, 2011 | 12:35

Türk Hava Yolları, Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatini 22.40’a aldı

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO)’nın, Türk hava Yolları (THY) Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 02.50’ye alınmasının yol açacağı mağduriyetin önlenmesi için başlattığı teşebbüsler netice verdi. THY, Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatini 22.40’a aldı.

Yaz uygulaması nedeniyle Şanlıurfa-İstanbul seferi 02.50’ye alınan THY, geri adım attı. Yaz tarifesi düzenlemesi ile pazartesi, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar günleri 22.05 olan THY Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 02.50’ye alınmasının, iş adamları ve vatandaşlar için bir mağduriyet doğuracağı belirtildi.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin, THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür Temel Kotil’e bir yazı göndererek konuyla ilgili taleplerini iletti.

ŞUTSO Başkanı Ertekin, Şanlıurfa Milletvekili Emin Önen ve Şanlıurfa Valiliği’nin de destekleriyle 02.50’ye alınan THY Şanlıurfa-İstanbul uçuş saatinin 22.40’a alındığını ifade etti. Ertekin, yapılan bu düzenlemeyle iş adamları ile yolculuk etmek isteyen vatandaşların mağduriyetinin giderildiğini ve yaşanacak diğer sıkıntıların da önlendiğini vurguladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Şanlıurfa, şanlıurfa istanbul uçuşları, Şanlıurfa-İstanbul uçuş, THY, THY Şanlıurfa-İstanbul, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları şanlıurfa, Türk Hava Yolları Şanlıurfa-İstanbul,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları