Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları’ndan sağlık turizmine destek

29 Ekim, 2009 | 17:04

Türk Hava Yolları Sağlık Turizmi Türk Hava Yolları sağlık turizmine katkı sağlamak amacıyla yeni bir uygulama başlattı. THY yeni uygulamasıyla yurtdışından tedavi olmak için gelen hasta ve refakatçilerine %25 indirim yapacak.

Türk Hava Yolları yolcu sayısını artıracak

Türkiye’ye tedavi amacıyla gelen hastalar ve refakatçileri uçak biletlerini %25 indirimli olarak alacak. Türk Hava Yolları yaptığı uygulama ile hem yolcu sayısını artırmayı hem de sağlık turizmine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Joint Comission International tarafından akredite olan 8 sağlık kuruluşu ile anlaşan THY, bu kuruluşlardan belge alan hasta ve yakınlarını indirimli uçuracak.

Ayrıca aralarında Anadolu Sağlık Merkezi, Acıbadem, Florance Nightingale, Dünya Göz,Memorial, Hacettepe ve Amerikan’ın da aralarında bulunduğu hastaneler Türk Hava Yolları ile Türkiye’ye gelen hastalara %5 indirim yapacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Acıbadem, Amerikan Hastanesi, Dünya Göz, Florance Nightingale, Hacettepe, Joint Comission, Joint International, Memorial, nadolu Sağlık Merkezi, Sağlık Turizm Türk Hava Yolları, Sağlık Turizmi, Sağlık Turizmi Haberleri, Sağlık Turizmi Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Bilet, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Joint Comission International, Türk Hava Yolları Satış, Türk Hava Yolları Uçağı, Türk Hava Yolları Uçuşları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları