Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları “Ramazan Menüsü” Hizmeti

03 Haziran, 2017 | 11:37
THY Ramazan Menüsü

THY Ramazan Menüsü

 

Türk Hava Yolları  Yolcularına Ramazan Ayı Boyunca “Ramazan Menüsü” Hazırladı

Ramazan ayının başlamasıyla birlikte havayolu ulaşım şirketlerinin bir çoğu müslüman yolculara özel iftar ve sahur menüleri hazırlamaya başladı. Türk Hava Yolları da bu kervanda ki yerini aldı. Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur için özel menü hazırlayan Türk Hava Yolları ayrıca bilet kampanyaları da düzenledi.

Türk Hava Yolları, ikram şirketi Turkish Do&Co tarafından hazırlanan özel ikram konseptinde, Ramazan ayı süresince iftar saatlerine denk gelen iç hat ekonomi sınıfı uçuşlarda yolculara özel kutular içinde ev yapımı pide ile hazırlanmış sandviç, hurma, hazır çorba, zeytin ve küçük kutu içinde baklava ikram edileceğini duyurdu.

 

Türk Hava Yolları Dış Hat Yolcularını Unutmadı

 

Ramazan Ayı boyunca dış hat uçuşlarında seyahat edecek ekonomi sınıfı yolculara da yine özel kutularda hazırlanan iftar menüsü servis ediliyor.  İftar saatine denk gelen iç hat uçuşlarda Business Class yolcularına da özel menü hazırlandı. Bu menüde, ilk olarak, pastırma, peynir çeşitleri, hurma, zeytin çeşitleri ile zenginleştirilmiş iftariyelik tabağı sunuluyor. ana yemek olarak ise Türk mutfağından en lezzetli sıcak yemek seçenekleri düşünülmüş. Ramazan ayının vazgeçilmez tatlıları Güllaç, Ekmek kadayıfı, Trileçe ve Sütlaç da yolcuların zevkine göre servis ediliyor.

Türk hava yolları ayrıca dış hat uçuşlarda sahur saatlerinde uçuşta olan yolcular için uçaklarda sunduğu ikram sevisine ilave olarak, sağlıklı ürünlerden oluşan sahur paketleri de ikram ediyor. AA’nın haberine göre,  Umre seferleri için de ayrıca Ramazan’a özel menüler hazırladı.

 

Türk Hava Yolları Tatil Fırsatları

 

THY Tatil Fırsatları

THY Tatil Fırsatları

THY’nın bayram fırsatlarını yakalamak için şimdiden tatil planını tamamlamanız gerekmektedir. Dünya’da Uzakdoğu‘dan Amerika’ya bir çok desitnasyona direk uçuşu olan Türk Hava Yollarının fırsatlarını yakalamak istiyorsanız, Türk Hava Yolları Fırsatları‘na bir göz atınız.

Haber Kaynağı; 1 , 2

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İftar Menüsü, Ramazan Menüsü, THY Ramazan Menüsü, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Tatil Fırsatları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları