Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları ödüle aday

22 Ocak, 2010 | 09:45

Türk Hava Yolları ödüle aday İsveç’te turizm sektöründen tur operatörleri ve acentelerin değerlendirmeleri sonucunda Türk Hava Yolları, bu ülkedeki ”en başarılı hava yolu ödülüne” aday gösterildi.

THY Stockholm Büro Müdürü Bilal Tezcan, Stockholm Arlanda Havaalanı’nda bir basın toplantısı düzenledi ve 2010 yılı içinde Stockholm-İstanbul uçuşlarını günde ikiden üçe çıkarmayı, haftada bir gün olan Antalya uçuşlarını da her güne çıkarmayı hedeflediklerini belirtti.

Stockholm’den kalkan THY uçaklarının yüzde 80 oranında dolu olduğunu kaydeden Bilal Tezcan, İsveç pazarında daha fazla büyümeyi hedeflediklerini açıkladı.

Bilal Tezcan, ”Artan pazar payımız ile birlikte kaliteyi düşürmeyeceğiz. Star Alliance içinde tek kar eden hava yolu şirketiyiz. Stockholm’de, Malezya, Endonezya ve Güney Kore, THY’yi kendi hava yolu şirketi olarak görüyor ve uçuşlarında kullanıyorlar” şeklinde konuştu.

Bilal Tezcan, ödüle layık görülen hava yolu şirketinin 11 Şubatta açıklanacağını sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilal Tezcan THY, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları İsveç, Türk Hava Yolları İsveç Ödül, Türk Hava Yolları Ödül, Türk Hava Yolları Uçağı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları