Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları’na bir ödül daha

14 Temmuz, 2010 | 10:15

Türk Hava Yolları ekonomi sınıfı ikramında dünyanın en iyi havayolu seçilerek aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.

Havacılık endüstrisinin Oscarları olarak adlandırılan ve bu yıl 11’incisi gerçekleştirilen Skytrax Ödülleri’nde Türk Hava Yolları “Ekonomi sınıfı ikramında dünyanın en iyi havayolu” seçildi. Ayrıca THY “Güney Avrupa’nın En İyi Havayolu” ödülünü de kazandı.

Lezzetli ikramlar, uçuş öncesi ve sonrası mümkün olan en iyi hizmet, konforlu koltuklar, In Flight Entertainment sistemi ve güleryüzlü personeli ile yolcu memnuniyetini en üste seviyede tutan Türk Hava Yolları başarı ödülüne layık görüldü.

THY, Güney Avrupa bölgesi kapsamında değerlendirmeye alınan diğer ülkeler; Portekiz, İspanya, İtalya, Arnavutluk, Bosna, Bulgaristan, Hırvatistan, Yunanistan, Karadağ, Makedonya, Sırbistan, Kıbrıs Rum kesimi, Malta, Romanya ve Slovenya’nın tüm havayollarını geride bıraktı.

THY’nin birincilik ödülü, Temmuz 2009 ve Nisan 2010 tarihleri arasında 10 ay boyunca gerçekleştirilen anketler sonucu belirlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Skytrax Ödülleri, Turizm Haberleri, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Bilet, Türk Hava Yolları Kampanyaları, Türk Hava Yolları Ödül, Türk Hava Yolları Opet, Türk Hava Yolları Satış, Türk Hava Yolları Skytrax Ödülleri, Türk Hava Yolları Uçağı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları