Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları Nevşehir uçak seferlerini arttırıyor

27 Ocak, 2011 | 18:28

Türk Hava Yolları Nevşehir uçak seferlerini arttırıyor

Türk Hava Yolları (THY) ‘nın, İstanbul’dan Nevşehir’e yaptığı tarifeli uçak seferleri, 27 Mart 2010 tarihinden itibaren günde ikiye çıkacak.

THY Nevşehir Satış Ofisi’nden alınan bilgiye göre, Türkiye’nin en önemli turizm bölgelerinden Kapadokya’nın merkezi Nevşehir’e, İstanbul’dan yapılan uçak seferlerinin ikiye çıkarılması için takvim açıklandı. 27 Mart 2011 tarihinden sonra Nevşehir-İstanbul uçak seferleri ikiye çıkacak.

İstanbul’dan 07.25’de kalkacak uçak, 08.40’da Kapadokya Havalimanı’nda olacak. Gelen uçak 09.25’de havalanarak 10.45’de İstanbul’da olacak. Akşam uçağı ise 17.45’de İstanbul’dan kalkarak 19.00’da Kapadokya Havalimanı’nda olacak. Gelen uçak 19.45’de havalanarak 21.05’de İstanbul’da olacak.

THY, 8 Mart 2007 tarihinde İstanbul-Nevşehir, Nevşehir-İstanbul arasında uçak seferleri düzenlemeye başladı. Bu uçak seferleri halen devam ediyor. Yeni turizm sezonuyla birlikte çevre illerdeki insanların da ilgi göstermelerini dikkate alan THY, ikinci seferlerin de başlatılmasını kararlaştırdı. Bu seferlere özellikle çevre iller olan Aksaray ve Kırşehir’den yoğun talep bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Nevşehir uçak, Nevşehir uçak seferleri, Nevşehir uçak seferleri Ne zaman, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Nevşehir, Türk Hava Yolları Uçak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları