Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları, Manchester United takımını Bursa’ya uçuruyor

01 Kasım, 2010 | 10:30

Şampiyonlar Ligi’nde yarın Bursaspor’la karşılaşacak olan İngiltere’nin Manchester United takımı, sabah saatlerinde Türkiye’ye gelecek.

Takımın CEO’su David Gilli ve Sir Boby Charlton’un da aralarında bulunacağı 106 kişilik Manchester United kafilesi, resmi sponsoru Türk Hava Yolları (THY) ile uçacak.

THY Manchester Temsilcisi Cengiz Türksoy, dünyanın en prestijli klüplerinden Manchester United takımını ilk kez Türkiye’ye THY ile uçuracaklarını söyledi. Türksoy, geçtiğimiz günlerde katıldıkları bir gecede hazır bulunan Teknik Direktör Sir Alex Ferguson’un, “Türk Hava Yolları, dünyada bir numara” dediğini aktardı. Klubün THY’den oldukça memnun olduğunu ve bunun kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Türksoy, uluslararası yayın kuruluşlarına verilen THY reklamından sonra son derece olumlu geri dönüşler aldıklarını da ifade etti.

Bu arada bugün Türkiye’ye uçacak Manchester United kafilesinde, takımın ünlü forvet oyuncusu Wayne Rooney’in yer alamayacağı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona ve Manchester United, David Gilli, Manchester United, Manchester United Barcelona, Manchester United Bursa, Manchester United Bursaspor, Manchester United Takımı, Sir Boby Charlton, THY, THY Manchester Temsilcisi Cengiz Türksoy, THY reklamı, THY Takımı, Wayne Rooney,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları