Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları ile Lufthansa ile işbirliği açıklaması

06 Kasım, 2012 | 21:43

Türk Hava Yolları (THY), Lufthansa ile süre gelen işbirliğine ilave olarak farklı bir yapılanma konusunun düşünce aşamasında olduğunu açıkladı.

THY,bu düşüncenin eyleme dökülmesine yönelik olarak Lufthansa ile henüz yapılmış görüşme veya alınan bir karar olmadığını duyurdu.

Türk Hava Yolları A.O’nun, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlanan açıklamasında, THY ile Lufthansa Havayolu Şirketi arasında Ekim 1989 yılında Ortak olunan Güneş Express Havacılık AŞ ve ayrıca Nisan 2008 yılında üyesi olunan Star Alliance çerçevesinde süre gelen bir işbirliğinin mevcut olduğu hatırlatıldı.

Bu işbirliği çerçevesinde de Lufthansa ile müşterilere nasıl daha iyi hizmet verilebileceği konusunda sürekli görüşmeler yapıldığı vurgulanan açıklamada, ”Ancak yukarıda belirtilen işbirliğine ilave olarak farklı bir yapılanma konusu düşünce aşamasında olup bunun eyleme dökülmesine yönelik olarak Lufthansa ile henüz yapılmış görüşme veya almış olduğumuz bir karar olmadığı hususunu kamuoyuna saygılarımızla duyururuz” bilgisi verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kamuyu Aydınlatma Platformu, Lufthansa, Lufthansa havayolu, Lufthansa Havayolu Şirketi, THY, THY Lufthansa işbirliği, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Lufthansa, Türk Hava Yolları Lufthansa işbirliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları