Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları’ndan Kazakistan’a yeni hizmet

30 Kasım, 2010 | 15:04

Türk Hava Yolları (THY), Kazakistan’ın Almatı ve Astana şehirlerine bugüne kadar kullanmakta olduğu 155 kişilik Boeing tek koridorlu uçaklarını seferden kaldıracak.

THY ihtiyacı karşılamak ve yolculara daha konforlu hizmet sunmak maksadıyla 2011 yaz tarifesinden başlayarak Almatı-İstanbul ve Astana-İstanbul seferlerine yeni Airbus 330 uçaklarını koyacak. 28 business ve 261 ekonomi koltuğu bulunan yeni Airbus 330 uçakları Almatı’dan haftada 5, Astana’dan haftada 2 seferle İstanbul’a uçacak.

YAZA TARİFESİ 24 NİSAN 2011’DE BAŞLIYOR

Asrın uçağı kabul edilen yeni Airbus 330’da busines klastaki koltukları 180derece açılabiliyor ve uçaktaki bütün koltuklarlar kişisel monitorun yanında canlı televizyon, SMS ve Iphone-Ipad kullanımı ve ayrıcalıkları bulunuyor.

Uçuş seferlerinin azlığı ve uçakların küçük olmasından dolayı Astana ve Almatı’dan yapılan seferlerde boş koltuk bulma konusunda zorluklar yaşanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almatı-İstanbul, THY, Turizm, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Kazakistan, Türk Hava Yolları Uçakları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları