Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları İspanya seferlerini arttırıyor

06 Mayıs, 2011 | 18:56

Türk Hava Yolları İspanya seferlerini arttırıyor

Hızla büyüyen ve uçuş ağını genişleten Türk Hava Yolları; 41 iç hat, 137 dış hat olmak üzere toplam 178 destinasyona ulaşıyor. Geçtiğimiz günlerde İspanya’nın güneyindeki Malaga şehri seferlerine başlayan Türk Hava Yolları ( THY ), İspanya ‘nın birçok şehrine direk uçuşlar gerçekleştiriyor.

Türk Hava Yolları Malaga ‘ya da direk uçuyor

Türk Hava Yolları’nın İstanbul-Malaga seferleri Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 3 sefer olarak gerçekleştiriyor. Ayrıca, Türk Hava Yolları ile Endülüs’e uçan herkese
69 €’ dan itibaren uçak bileti bulunabiliyor.

Direk uçtuğu rotalara Malaga ‘yı da ekleyen Türk Hava Yolları, böylelikle İspanya’nın Barcelona, Madrid, Valencia, Sevilla ve Malaga gibi şehirlerine direk uçuşlar gerçekleştiriyor. Türk Hava Yolları, İspanya ‘nın Endülüs bölgesinin turistler tarafından tercih edilmesi ile birlikte harekete geçerek direk uçtuğu destinasyonları genişletmeye karar verdi.

Malaga son yıllarda Türk yolcular tarafından ilgi görüyor. Endülüs Bölgesi’nin en önemli noktası olan Malaga, aynı zamanda İspanya’nın nüfus olarak 5. büyük şehri.

Türk Hava Yolları ‘nın dev sponsor anlaşmaları

Türk Hava Yolları yoğun talep alan bölgelere uçuşlarını arttırırken, biryandan da dev sponsorluk anlaşmaları ile adından söz ettiriyor. Türk Hava Yolları şimdilerde, sponsor olduğu Barcelona ve Manchester United takımlarının Şampiyonlar Ligi’nde finale kalmasının heyecanını yaşıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Barcelona, Endülüs, Endülüs Bölgesi, Endülüs Bölgesi tatil, Madrid, Malaga, Malaga Uçuşları, Sevilla, Türk Hava Yolları Endülüs, Türk Hava Yolları İspanya, Türk Hava Yolları İspanya seferleri, Valencia,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları