Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları hangi gazetelerin dağıtımını durdurdu?

23 Aralık, 2013 | 12:41

THY Zaman Gazetesi Ambargosu
Türk Hava Yolları bazı gazetelerin uçaktaki dağıtımını durdurdu. THY Zaman, Bugün, Today’s Zaman ve Orta Doğu gazetelerinin dağıtımını bugünden itibaren durdurdu.

THY uçak içinde sadece Business Class yolcularına gazete dağıtımında Zaman, Bugün, Today’s Zaman ve Orta Doğu gazetelerinin dağıtımını bugünden itibaren durdurdu.

Türk Hava Yolları Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği’nden edinilen bilgiye göre, mevcut uygulamada pasaport kontrolünden sonra yolcular uçuş kartlarını göstererek istedikleri gazeteyi alabiliyorlar, Business Class yolcularına ise istedikleri gazete uçak içinde dağıtılıyordu. Bundan böyle yolcular yine pasaport kontrolünden sonra uçuş kartlarını göstererek gazetelerini alabilecekler ancak uçak içinde Business Class’da sadece Bugün, Today’s Zaman ve Zaman gazetelerinin dağıtımı yapılmayacak.

THY’nin CIP ve Lounge salonlarında da adı geçen gazetelerden önemli miktarda azaltma yapıldığı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bugün, Orta Doğu gazeteleri, THY, THY Gazete Dağılımı, THY Haberleri, THY Zaman, THY Zaman Gazetesi, Today’s Zaman, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Basın ve Halkla İlişkiler, Zaman,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları