Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Türk Hava Yolları’nda grev kararı kalktı

27 Mayıs, 2010 | 09:43

Türk Hava Yolları’nda grev yok

Türk Hava Yolları A.O’da sürdürülen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlandı ve böylece grev kararı kalktı.

Alınan bilgiye göre, Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş) ile THY A.O yönetimi arasında yürütülen 22. dönem toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlandı.

Taraflar, başta ücret zammı olmak üzere uyuşmazlık maddelerinin tümünde genel mutabakata vardı. Toplu iş sözleşmesi yarın taraflarca imzalanacak ve çalışanların ekonomik ve sosyal haklarında yapılan iyileştirmeler kamuoyuyla paylaşılacak.

Hava-İş, görüşme sürecinde taleplerinin kabul edilmemesi nedeniyle 20 Mayısta grev kararı alıp, daha sonra kararı işverene tebliğ etmişti. Görüşmelerin anlaşmayla sonuçlanmasıyla grev kararı kaldırılmış oldu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
THY Grev Yok, Türk Hava Yolları, Türk Hava Yolları Bilet, Türk Hava Yolları Grev, Türk Hava Yolları Grev Kararı, Türk Hava Yolları HAberleri, Türk Hava Yolları Satış, Türk Hava Yolları Uçağı, Türk Hava Yolları Uçakları, Türk Hava Yolları Uçuşları, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları